Firma byla založena v roce 2008 paní Janou Jakešovou. Firma byla pojmenovaná na Květiny Papaver což znamená latinsky Květiny Mák. Do července roku 2014 působila firma v kulturním domě v Kuřimi na náměstí Osvobození, poté se firma přestěhovala do jiných lepších prostor na Tyršově ulici v Kuřimi v novém nákupním centru. Na tomto místě máme pro Vás otevřeno 6 dní v týdnu. V současné době ve firmě působí Jana Jakešová a Dominik Jakeš.

NÁŠ TEAM:
DominikDominik Jakeš
Florista, manager

Znamení: Váha
Věk: 22
Oblíbená barva: bílá, černá a šedá
Škola: SOŠ Zemědělská Olomouc, ukončeno závěrečnou zkouškou v roce 2015.

O mně:
Jmenuji se Dominik Jakeš a je mi 22 let. Bydlím ve městě Kuřim a mezi moje koníčky patří květiny, fittness, nakupování oblečení, cestování, focení apod... V oboru se pohybuji již od 17 let a do dnešní doby jsem nasbíral několik ocenění.

2017 04 10 11.03.50Jana Jakešová
Floristka, majitelka

Znamení: Střelec
Věk: 45
Oblíbená barva: červená


O mně:

Jmenuji se Jana Jakešová a v oboru se pohybuji již 15 let. Moje koníčky jsou ruční práce, knihy, květiny apod.. V oboru floristiky jsem dosáhla několika úspěchů na různých floristických soutěžích viz. Ocenění.

OCENĚNÍ a CERTIFIKÁTY:

certifi boema

Fashionable lingerie

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!


TOP