PAPAVER KVĚTINY
×
 x 

0

Vážení dámy a panové/zákazníci dne 24.4.2018 od 10:00 pro Vás spouštíme zcela nový e-shop! Tento krok vpřed jsme měli v hlavě již delší dobu a proto náš těší, že jsme ho mohli zrealizovat a spustit v měsíci dubnu. Doufáme, že Vás e-shop zaujme a bude se Vám líbit. Nakupovat online můžete řezané květiny, hrnkové květiny, svíčky yankee candle, bio čaje sonnentor, vína, bonboniéry a plyšové medvídky. Nabízíme Vám tak plně vybavený e-shop s dovozem až domů či firmy. E-shop najdete na naši webové stránce nebo přímo na odkazu www.kvetinypapaver.cz/eshop-papaver  , Přejeme Vám příjemné nakupování, team Květiny Papaver.

042Připravili jsme pro Vás krátké video. Představuje naše řezané květiny a naznačuje jak je pro nás kvalita a čersvost řezaných květin prioritou. Řezané květiny si sami vybíráme tak, aby byla kvalita garantovaná. Květiny pochází výhradně z Holandska ale i Kolumbie. Na naši prodejně je také přísná kontrola květin, protože na čerstvosti nám záleží. Věříme, že budete s našimi květinami spokojeni. Květiny Papaver

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=mV7_iD7XfNU 

TIP: Denní čistá voda a seříznutí stonků u květin prodlužuje životnost květin.

web blog

Po dlouhé době jsme pro Vás spustili novou webovou prezentaci. Webová prezentace byla spuštěna v dubnu. Najdete tu základní informace o firmě, kontakt a všechny služby co naše květinářství nabízí. Kromě toho, jsme pro Vás vytvořili blog, kde Vás budeme informovat o novinkách na prodejně, o trendech a také Vám ukážeme jak některé věci vyrobit či uvázat.
Další novinkou kterou můžete na webu najít jsou kurzy, které povede Jana Jakešová a Dominik Jakeš. O termínech Vás budeme informovat zde na blogu a v sekci Kurzy.
Dále nás můžete najít na facebooku a instagramu. Doufáme, že se Vám naše nová webová prezentace líbí a budeme rádi za každý kladný či negativní reakci.

Květiny Papaver.


TOP