PAPAVER KVĚTINY
×
 x 

0

Mezinárodní den žen ve zkratce MDŽ, připadající každoročně na 8. března je mezinárodně uznávaný svátek stanovený Organizací spojených národů k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. V České republice je svátek od roku 2004 významným dnem. Letošní mezinárodní den žen připadá na neděli 8. března, proto budeme mít otevírací dobu v neděli prodlouženou a to do 15:00. Připravujeme pro Vás velký vyýběr řezaných a hrnkových květin. Dále budeme nabízet luxusní čokolády, svíčky Yankee candle a Woodwick, mýdla, vína a další. Udělejte radost své přítelkyni, mamince, dceři nebo kolegyni kytičkou od nás. 

Valentýn 2020 - svátek zamilovaných - Valentýn. Každý rok se slaví 14. února. Je to den, kdy se tradičně posílají dárky, květiny, cukrovinky a pohlednice s tematikou stylizovaného srdce, jako symbolu lásky. My jsme pro Vás připravili velmi široký výběr řezaných květin, zejména růží, které budou v nabídce v červené, růžové, bílé a oranžové barvě. Těchto růží Vám nabídneme přes 550 kusů. Dále pro Vás máme veliký výběr hrnkových květin, anthurie, kalanchoe, orchideje a další. Jako dárek ke květině můžete u nás zakoupit české nebo belgické čokolády a pralinky, luxusní svíčky Yankee candle a WoodWick, víno a různé mýdla apod.. Darujte své lásce květinu od nás.

Blíží se konec školy a tím se blíží i vysvědčení, proto by měla paní učitelka dostat aspoň nějaký menší dárek jako poděkování. Pokud stále přemýšlíte co paní učitelce darovat, tak Vám trošku pomůžeme. Nejčastější darovaný dárek paní učitelce je zaručeně květina - buď přizdobená růže či gerbera nebo nějaká větší míchaná kulatá kytice. Pokud však nechcete kupovat kytici máme pro Vás na naši prodejně i jiné dárečky a to mýdla pro nejlpší učitelku, klasické mýdla, svíčky, bonboniéry a další... Dárky můžete darovat i dárkových taškách které na prodejně také máme a to v různých variantách. Navíc ve čtvrtek 27.6. máme otevřeno od 9 do 19 a v pátek máme otevřeno hned brzo ráno a to od 6 do 18. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. P.S: Kytice můžete u nás i objednat a ihned v daný čas vyzvednout. 

O růžích je známo, že jsou to královny květin. My s tím naprosto souhlasíme, protože růže dokáže říct ženě tísíce slov. A proto pro Vás vybíráme ty nejlepší a nejkvalitnější růže na trhu vůbec a cestují k nám až z Equadoru. Tyto růže můžou vydržet až 14 dní pokud se o růži dobře postaráte. Aby dlouho růže vydržela potřebuje vyměnit každý den vodu, každý druhý či třetí den znovu zařiznout a odebrat nějaké listy. Potom růže opravdu může vydržet až 14 dní nebo i déle. U nás v květinářství nabízíme hned různé velikosti a barvy těchto růží. Nejzajimavější barva je třeba jahodovo-vanilková, zelená a staro-růžová. Navíc některé tyto růže i intenzivně voní. Přijďte si také pro jednu :)

Pokud máme mezi námi milovníky svíček nebo vůní a my věříme, že ano, tak americká legenda WoodWick je tu pro Vás. Tato značka vznikla v Americe a vyrábí svíčky a vosky. Svíčky nabízíme v různých velikostech a to v malé, střední, velké a velikosti lodi. Doba hoření je u velké velikosti až 120-150 hodin, což je opravdu dlouhá doba. Svíčky WoodWick jsou také známé že imitují praskání krbu, jelikož mají dřevěný knot. U nás nabízíme velký výběr těchto svíček v různém provedení a vůní. Již brzy pro Vás budeme mít rovnou celý stojan těchto nádherných svíček. Takže když to shrneme, pokud máte opravdu rádi svíčky a potrpíte si na kvalitě a době hoření tak Vám určitě Americkou legendu WoodWick doporučujeme! 


TOP