PAPAVER KVĚTINY
×
 x 

0

O růžích je známo, že jsou to královny květin. My s tím naprosto souhlasíme, protože růže dokáže říct ženě tísíce slov. A proto pro Vás vybíráme ty nejlepší a nejkvalitnější růže na trhu vůbec a cestují k nám až z Equadoru. Tyto růže můžou vydržet až 14 dní pokud se o růži dobře postaráte. Aby dlouho růže vydržela potřebuje vyměnit každý den vodu, každý druhý či třetí den znovu zařiznout a odebrat nějaké listy. Potom růže opravdu může vydržet až 14 dní nebo i déle. U nás v květinářství nabízíme hned různé velikosti a barvy těchto růží. Nejzajimavější barva je třeba jahodovo-vanilková, zelená a staro-růžová. Navíc některé tyto růže i intenzivně voní. Přijďte si také pro jednu :)

Blíží se konec školy a tím se blíží i vysvědčení, proto by měla paní učitelka dostat aspoň nějaký menší dárek jako poděkování. Pokud stále přemýšlíte co paní učitelce darovat, tak Vám trošku pomůžeme. Nejčastější darovaný dárek paní učitelce je zaručeně květina - buď přizdobená růže či gerbera nebo nějaká větší míchaná kulatá kytice. Pokud však nechcete kupovat kytici máme pro Vás na naši prodejně i jiné dárečky a to mýdla pro nejlpší učitelku, klasické mýdla, svíčky, bonboniéry a další... Dárky můžete darovat i dárkových taškách které na prodejně také máme a to v různých variantách. Navíc ve čtvrtek 27.6. máme otevřeno od 9 do 19 a v pátek máme otevřeno hned brzo ráno a to od 6 do 18. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. P.S: Kytice můžete u nás i objednat a ihned v daný čas vyzvednout. 

V tomto horkém počasí je opravdu péče o řezané a hrnkové květiny důležitá. Pokud se totiž o květiny v létě dobře nepostaráme, můžou nám uhynout nebo zvadnout. Je proto, dobré svoji péči o květiny zdvojnásobit. U řezaných květin musíme každý den vyměnovat čistou vodu, seříznout stonky a můžeme třeba u růží odtrhnout nějaký list. U hrnkových květin dbáme především na zálivku, může se stát, že květiny budou dříve vysušené a budou potřebovat zalít. Pokud tak neučiníme, květiny zvadnou. Pokud jsou některé květiny vystavené na přímem slunci, můžou se i spálit. Květiny v létě doporučujeme i rosit vodou, prospěje to.

Pokud máme mezi námi milovníky svíček nebo vůní a my věříme, že ano, tak americká legenda WoodWick je tu pro Vás. Tato značka vznikla v Americe a vyrábí svíčky a vosky. Svíčky nabízíme v různých velikostech a to v malé, střední, velké a velikosti lodi. Doba hoření je u velké velikosti až 120-150 hodin, což je opravdu dlouhá doba. Svíčky WoodWick jsou také známé že imitují praskání krbu, jelikož mají dřevěný knot. U nás nabízíme velký výběr těchto svíček v různém provedení a vůní. Již brzy pro Vás budeme mít rovnou celý stojan těchto nádherných svíček. Takže když to shrneme, pokud máte opravdu rádi svíčky a potrpíte si na kvalitě a době hoření tak Vám určitě Americkou legendu WoodWick doporučujeme! 

Pijete rádi čaj nebo si rádi přidáváte šumivé koule do koupele? Tak to máme pro Vás skvělé produkty od značky Sonnentor. Sonenntor je česká firma sídlící u Hodonína a další jejich pobočka se nachází v Německu, protože, majitel je němec. Tato firma vyrábí různé čaje, jako bylinné nebo ovocné. Dále vyrábí šumivé koule do koupele, koření, sirupy apod... Všechny čaje jsou navíc v BIO kvalitě. Na naši prodejně najdete široký výběr čaje, šumivých koulí ale máme i zelenou kávu. Krabičky jsou pěkně tématicky navrženy, takže když kupujete čaj k narozeninám, máme pro Vás krabičku čaje s nápisem K narozeninám. Čaje navíc doporučujeme, testovali jsme je i my.


TOP