PAPAVER KVĚTINY
×
 x 

0

Mezinárodní den žen ve zkratce MDŽ, připadající každoročně na 8. března je mezinárodně uznávaný svátek stanovený Organizací spojených národů k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. V České republice je svátek od roku 2004 významným dnem. Letošní mezinárodní den žen připadá na neděli 8. března, proto budeme mít otevírací dobu v neděli prodlouženou a to do 15:00. Připravujeme pro Vás velký vyýběr řezaných a hrnkových květin. Dále budeme nabízet luxusní čokolády, svíčky Yankee candle a Woodwick, mýdla, vína a další. Udělejte radost své přítelkyni, mamince, dceři nebo kolegyni kytičkou od nás. 

Valentýn 2020 - svátek zamilovaných - Valentýn. Každý rok se slaví 14. února. Je to den, kdy se tradičně posílají dárky, květiny, cukrovinky a pohlednice s tematikou stylizovaného srdce, jako symbolu lásky. My jsme pro Vás připravili velmi široký výběr řezaných květin, zejména růží, které budou v nabídce v červené, růžové, bílé a oranžové barvě. Těchto růží Vám nabídneme přes 550 kusů. Dále pro Vás máme veliký výběr hrnkových květin, anthurie, kalanchoe, orchideje a další. Jako dárek ke květině můžete u nás zakoupit české nebo belgické čokolády a pralinky, luxusní svíčky Yankee candle a WoodWick, víno a různé mýdla apod.. Darujte své lásce květinu od nás.

V tomto horkém počasí je opravdu péče o řezané a hrnkové květiny důležitá. Pokud se totiž o květiny v létě dobře nepostaráme, můžou nám uhynout nebo zvadnout. Je proto, dobré svoji péči o květiny zdvojnásobit. U řezaných květin musíme každý den vyměnovat čistou vodu, seříznout stonky a můžeme třeba u růží odtrhnout nějaký list. U hrnkových květin dbáme především na zálivku, může se stát, že květiny budou dříve vysušené a budou potřebovat zalít. Pokud tak neučiníme, květiny zvadnou. Pokud jsou některé květiny vystavené na přímem slunci, můžou se i spálit. Květiny v létě doporučujeme i rosit vodou, prospěje to.

O růžích je známo, že jsou to královny květin. My s tím naprosto souhlasíme, protože růže dokáže říct ženě tísíce slov. A proto pro Vás vybíráme ty nejlepší a nejkvalitnější růže na trhu vůbec a cestují k nám až z Equadoru. Tyto růže můžou vydržet až 14 dní pokud se o růži dobře postaráte. Aby dlouho růže vydržela potřebuje vyměnit každý den vodu, každý druhý či třetí den znovu zařiznout a odebrat nějaké listy. Potom růže opravdu může vydržet až 14 dní nebo i déle. U nás v květinářství nabízíme hned různé velikosti a barvy těchto růží. Nejzajimavější barva je třeba jahodovo-vanilková, zelená a staro-růžová. Navíc některé tyto růže i intenzivně voní. Přijďte si také pro jednu :)

Pijete rádi čaj nebo si rádi přidáváte šumivé koule do koupele? Tak to máme pro Vás skvělé produkty od značky Sonnentor. Sonenntor je česká firma sídlící u Hodonína a další jejich pobočka se nachází v Německu, protože, majitel je němec. Tato firma vyrábí různé čaje, jako bylinné nebo ovocné. Dále vyrábí šumivé koule do koupele, koření, sirupy apod... Všechny čaje jsou navíc v BIO kvalitě. Na naši prodejně najdete široký výběr čaje, šumivých koulí ale máme i zelenou kávu. Krabičky jsou pěkně tématicky navrženy, takže když kupujete čaj k narozeninám, máme pro Vás krabičku čaje s nápisem K narozeninám. Čaje navíc doporučujeme, testovali jsme je i my.

Blíží se konec školy a tím se blíží i vysvědčení, proto by měla paní učitelka dostat aspoň nějaký menší dárek jako poděkování. Pokud stále přemýšlíte co paní učitelce darovat, tak Vám trošku pomůžeme. Nejčastější darovaný dárek paní učitelce je zaručeně květina - buď přizdobená růže či gerbera nebo nějaká větší míchaná kulatá kytice. Pokud však nechcete kupovat kytici máme pro Vás na naši prodejně i jiné dárečky a to mýdla pro nejlpší učitelku, klasické mýdla, svíčky, bonboniéry a další... Dárky můžete darovat i dárkových taškách které na prodejně také máme a to v různých variantách. Navíc ve čtvrtek 27.6. máme otevřeno od 9 do 19 a v pátek máme otevřeno hned brzo ráno a to od 6 do 18. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. P.S: Kytice můžete u nás i objednat a ihned v daný čas vyzvednout. 

Máte doma aromalampu a hledáte vhodný olej? Tak to Vám vřele doporučujeme oleje značky Saloos které jsou BIO a navíc jsou vyrobené u nás v České republice. Tyto oleje nemají žádné chemické prvky ale jsou 100% přířordní a navíc BIO v kvalitě. Značka Saloos nabízí 2 typy olejů a to sice jeden typ přímo do aromalampy a druhý typ do sauny, parní lázně apod.. Mají širokou škálu vůňí, takže si určitě vyberete. Dále nabízí i masážní oleje, dětské oleje, masky a oleje pro těhotné ženy. Samozřejmě všechny tyto uvedené oleje či výrobky Saloos máme u nás na prodejně a pokud by jste chtěli vůňi kterou právě nemáme tak objednáme. 

TIP: Olej do aromalampy přidáváme vždy s vodou. Pokud nepřidáme vodu, olej se rychle vypaří a přípálí.

Pokud máme mezi námi milovníky svíček nebo vůní a my věříme, že ano, tak americká legenda WoodWick je tu pro Vás. Tato značka vznikla v Americe a vyrábí svíčky a vosky. Svíčky nabízíme v různých velikostech a to v malé, střední, velké a velikosti lodi. Doba hoření je u velké velikosti až 120-150 hodin, což je opravdu dlouhá doba. Svíčky WoodWick jsou také známé že imitují praskání krbu, jelikož mají dřevěný knot. U nás nabízíme velký výběr těchto svíček v různém provedení a vůní. Již brzy pro Vás budeme mít rovnou celý stojan těchto nádherných svíček. Takže když to shrneme, pokud máte opravdu rádi svíčky a potrpíte si na kvalitě a době hoření tak Vám určitě Americkou legendu WoodWick doporučujeme! 

Květiny které si vybíráme, pocházejí vyhrádně z Holandska, ale i Equadoru, Kolumbie, Itálie či Česka. Aby jsme zákazníkům nabídli jen ty nejlepší květiny, tak si pro řezané květiny sami jezdíme a vybíráme jen ty nejlepší jakosti a květy. V žádném případě u nás nenajdete špatné či podřazené jakosti a ani žádné staré či poškozené květiny, protože naše květiny pocházejí každodenní kontrolou a pokud se stane, že najdeme poškozenou květinu tak ji z prodeje ihned stáhneme. Květinám dopřáváme čistou vodu s antibakteriálním roztokem, který zabraňuje množení či vytváření bakterií. Jsme moc rádi, že zákazníci naši péči o květiny oceňují a moc si toho vážíme.


TOP